روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون بدون بو / بزرگترین کارخانه روغن زیتون بدون بو

بزرگترین کارخانه روغن زیتون بدون بو

زیتون درختی است که خاص مناطق مدیترانه ای است. به همین دلیل شمال کشورمان به دلیل آب و هوای خاص شرایط پرورش این درخت را دارد. پرورش درخت زیتون بیشتر به منظور روغن کشی از آن صورت می گیرد. نحوه فرآوری متفاوت زیتون در بزرگترین کارخانه روغن زیتون منجر به تولید انواع روغن زیتون بدون بو، معمولی، بکر و فرابکر شده است. این کارخانه برای تامین نیاز بازار داخلی کشور اقدام به تولید روغن زیتون بدون بو در بسته بندی های متفاوت می کند.

بزرگترین کارخانه روغن زیتون بدون بو

کاربردهای اصلی روغن زیتون بدون بو

کاربردهای اصلی روغن زیتون بدون بو مطمئنا همگی شما با خواص بی شمار زیتون و روغن زیتون آشنا هستید. خواص روغن زیتون برای پایین آوردن چربی بد خون و بالا بردن چربی خوب خون بخصوص برای بیماران قلبی بر کسی پوشیده نیست. البته برخی از افراد بوی روغن زیتون را دوست ندارند. به همین دلیل برخی از کارخانه ها با تصفیه روغن زیتون بکر اقدام به تولید روغن بدون بو می کنند.

اگر چه روغن زیتون بدون بو طی فرآیندی که در تصفیه آن صورت می گیرد، مقداری از ارزش غذایی خود را از دست می دهد، اما از فواید این روغن نباید غافل شد.

روغن زیتون بی بو را می توان برای پخت و پز و تهیه انواع سالادها بکار برد. همچنین تفت دادن غذا با شعله بسیار پایین به کمک روغن زیتون بی بو امکان پذیر است.

باید توجه داشت که حرارت بالا می تواند سبب سوختگی روغن و پایین آوردن کیفیت آن همچنین از دست دادن خواص روغن زیتون شود.

ذکر این نکته نیز لازم است که روغن زیتون بو دار دارای ارزش غذایی و فواید بالاتری نسبت به نوع بدون بو آن است.

عرضه مستقیم روغن زیتون بدون بو

عرضه مستقیم روغن زیتون بدون بو کارخانه فرآوری روغن زیتون بی بو پس از تولید روغن زیتون، اقدام به بسته بندی این محصول و عرضه آن به بازارهای فروش می کند.

طبیعی است که روغن زیتونی که به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه ها به بازار فروش عرضه شود، دارای قیمت مناسب تری خواهد بود.

به همین منظور خریداران عمده ترجیح می دهند، خرید خود را مستقیما از کارخانه تولید کننده یا نمایندگی فروش آنها انجام دهند.

عرضه مستقیم روغن زیتون سبب می شود که کنترل قیمت این محصول در اختیار تولیدکننده قرار گیرد و‌شاهد نوسان قیمت آن در بازارهای فروش نباشیم.

همچنین عرضه مستقیم روغن زیتون توسط مراکز معتبر سبب خواهد شد که خریداران با اطمینان از اصل بودن روغن زیتون آن را با قیمت پایین تری خریداری کنند.

قیمت روغن زیتون در فروش عمده و مستقیم این محصول به قیمت تولیدشده در کارخانه خواهد بود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش روغن زیتون بدون بو

مراکز فروش روغن زیتون بدون بو این محصول را با کیفیتی اعلا و به شکل مستقیم ارائه می دهند. مراکز فروش این وظیفه را برعهده دارند تا در خرید مشتریان را راهنمایی کنن

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند